Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-20, 21:43   #1656
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Dziewczyny, polecam ten nowy krem z Biedronki - on chyba nie ma żadnej szczególnej nazwy, występuje w 2 typach kolorystycznych: białym i czerwonym, stylizowany trochę na kosmetyki Garniera. 300ml za 6,99zł.
Mam ten czerwony - Multiodżywczy krem regenerujący. No po prostu cudo! Moja skóra na twarzy podupada latem na zdrowiu, bo robi mi się szorstka i sucha (takie, na szczęście niewidoczne, poparzenia od słońca). Szukałam jakiegoś dobrego, ale i przy tym taniego kremu, sięgnęłam więc po ten, no i okazał się strzałem w dziesiątkę. Wystarczyło użyć go 2 razy na noc, żeby skóra była z powrotem gładka i nawilżona, także jestem z niego bardzo zadowolona. Zwłaszcza, że był naprawdę tani, a jest go dużo - idealna rzecz na lato, kiedy słońce może łatwo sparzyć naszą skórę. Chętnie bym jeszcze kupiła ten drugi (biały, mocno nawilżający), ale nie wiem, czy uda mi się je wtedy zużyć w terminie, także jak któraś z Was kupiła, to czekam na opinię! )
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując