Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-18, 10:36   #216
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Dziękuję jak będzie bardziej słonecznie to zrobię jeszcze zdjęcia w naturalnym świetle.
7-brązowy, 1-popiel.
ja dzis ide kupowac londe 5,07 hmmm ciekawe jak pokryje teraz bardziej wypłukane włoski na początku marca robiłam odrost a długość tylko zmalaksowałam .. juz widze odrost i na długosci wypłukany kolor położe na fix color diapo na wodzie 3% lub zmieszam z 6 poł na pół bo to zmiana odcienia a nie chce przyciemniac ...powinno złapac prawda ?


Kachula82 jestem w pozytywnym szoku ze tak wyszło i termoloki sie spisały , po rozczesaniu szerokim grzebieniem wyszły fale


dzis musiałam umyc łepetynkę bo wzoraj nakładałam piankę i dzis lekko sztywne takie nieświeże włoski...

Kupiłam piankę Isane w rossie bez alkoholu co by nie wysuszac dodatkowo włosów zaznaczona 3 na niej z skali 5 stwierdzam ze jest wystarczajaco silna ale i tak jakos dziwne odczucia moze dlatego ze pianki nigdy nie uzywałam do stylizacji i mieszane wrazenia ... zastanawiam się nad zrobieniem zelu lnianego aby podkreslic sket i troszkę utrwalic na mokre włosy -suszyc i termoloki zamiast stosowania pianki, lakieru itp



7 po przecinku w londzie to brąz!
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-03-18 o 10:39
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora