Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-18, 15:27   #228
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ale endo wie, że biorę anty i nic nie mówił żebym miała odstawiać
no to spoko. Ja wole dmuchać na zimne bo ci wszyscy lekarze to... U mnie to trafiają się tacy, którym to ja muszę mówić co myślę, że mi dolega i oni wtedy: a no tak, to może być przyczyna.
Teraz będę planować prywatną wizytę u gina (tam robią od razu usg aby dokładnie sprawdzić wszystko w środku) i zobaczymy czy też stwierdzi, że wszystko jest ok. Porównam sobie zdanie państwowego z prywatnym. Ale to w kwietniu.

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
ja nie brałam za długo tabletek, bo tylko pół roku i może dlatego nie miałam żadnych dolegliwości
a jesli chodzi o wypadanie włosów to mogło być spowodowane braniem ich, gdzieś to kiedyś czytałam jednak to hormony...
czytałam, że teraz po myciu włosów wypadło Ci kilka włosów... oby tak dalej, to będziesz na pewno wiedziała jaka była przyczyna wypadania.
Ja też czytałam o tym wypadaniu ale lekarz stwierdził, że po anty to raczej nie możliwe. Na różnych forach można przeczytać, że prawie każdej dziewczynie borykającej się z wypadaniem włosów, lekarz gin tak mówił. Chciałabym kiedyś trafić do normalnego lekarza i niekoniecznie prywatnego, bo to jednak duże koszta za jedną wizytę.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora