Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ziołowo/Mazidłowo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-10, 13:27   #1135
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: Ziołowo/Mazidłowo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie włosó

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Receptura

Kolejna odżywka, tym razem przed myciem.

Bierzemy szklane naczynie np. miseczkę i dodajemy takie oto składniki:

*woda brzozowa/pokrzywowa (lub obie)

*kilka kropel witamienk Juwit

* olejki eteryczne: 2 krople tymiankowego, 2 krople drzewa cedrowego, 3 krople lawendy, 3 krople rozmarynu

* olej jojoba

*olej z pestek winogron

*olej kokosowy

* mozecie też dodać np. miodu, tretinoinki, jakiś ekstrakt np. GTE, fluid z biosiarką (ja dodaje ten ostatni)

Moczymy włosy, odsączmy nadmiar wody ręcznkiem iwcieramy odżywkę w skórę, robiąc przy tym delikatny i dokładny masaż.

Efekt: włosy nawilżone, odżywionw, po kilku miesiącach stosowania wyrażnie grubsze i duuuzo odrostów, no bo przecież o to chodzi, prawda?

UWAGA: jeżeli komuś sie włosy przetłuszczają to nie polecam dodawać oliwy z pestek winogron ani oleju kokosowego, ograniczyć ilość oleju jojoba do kilku kropli, mozna dodać olejek herbaciany np. 5-6 kropel, ładnie odzwieży, wybije bakterie
Czy mogę zamienić wodę brzozowa/pokrzywową na cos innego, w Irlandii niestety ne mają takiego czegoś?? I czy pod nazwą Juwit kryje się witamina C?
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując