Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ziołowo/Mazidłowo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-11, 15:49   #1139
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ziołowo/Mazidłowo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie włosó

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Ja też miałam kiedyś proste jak drut włosy, zaczęłam stosować wode pokrzywową, brzozową, żel Palomy i mnóstwo innych mazideł do włosów i włosy falują mi się lekko gdy ich po umycie dokładnie nie rozczesze i niczym nie spryskam.
Zawsze marzyłam o lokach Ja bym się cieszyła na Twoim miejscu
Podobno z lokami jest tak, że mają właśnie inną strukturą, na włosie w jednym miejscu jest trochę bardziej gruby, w innym mniej i to powoduje ich skręt. Może włosy np. pod wpływem keratyny itp. niereguralnie się pogrubiają?
illegale, w Twoim przypadku prawdopodobnie lepsza pielęgnacja wydobyła fale z Twoich włosów. Im włosy lepiej nawilżone i odżywione tym lepiej się kręcą (te oczywiście, które mają do tego tendencję).
Cokolwiek spowodowało, że kręcą Wam się włosy zapraszam do wątku o włosach kręconych.

Cytat:
Napisane przez eyee Pokaż wiadomość
Wit B3
Walina
Tyrozyna
Lizyna
Kwas asparaginowy
Wyciąg z Ruszczyka 5% - stymuluje produkcję VEGF
Tetrafosforan diguanozyny 0.5% - wzmacnia metabolizm komórkowy
Nikotynamid 2% - działa naczynio rozszerzająco
P-Liposomy
tetrafosforan diguanozyny
nikotynian tokoferolu
wyciąg z drzewa oliwnego
Biotyna


poszukuje tych składników, czesc jest w mazidłach...czy wystarczy jak rozpuszczę je w wodzie??
Ponieważ nikt nie odpowiedział, więc ja powiem co wiem ;-)
Większość substancji z twojej listy nic mi nie mówi, jeśli nie ma wśród nich promotora przejścia takowy będzie potrzebny. Listę p.p. można znaleźć 1-2 strony wcześniej.

Edytowane przez syrenka
Czas edycji: 2009-11-11 o 15:58
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując