Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-20, 09:54   #4613
ywonkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 87
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Kupiłam je w St. Browarze w Poznaniu. U mnie nie ma tego sklepu, najbliżej mam do Zielonej Góry. Pewnie można oddać w każdym ich sklepie Wlazłam przed chwilą na ich stronę i w kontaktach był email do działu reklamacji i wysmarowałam małego reklamacyjnego paszkwila i załączyłam zdjęcia butów. Jestem ciekawa co mi odpiszą.
A zdjęcie wygląda tak - wczoraj trochę tych kamieni wyjełam, resztę zostawiłam, bo nie wierzyłam, że one siedzą w podeszwie, ale dziurki zostały i tak (nawet karteczek zapomniałam odkleić). A może ja się czepiam Ale nigdy nawet w starych butach Lasockiego tak się nie działo

Ja szukam Ray'ków w dobrej cenie Gdzie są w przecenie
Normalnie buty tylko do chodzenia po dywanie, bo pewnie od parkietu to by podeszwa się szybko starła.
Ja nie lubię Venezi. Nigdy już tam niczego nie kupię, bo na trzy pary butów w jednych nie dało się chodzić, drugie są mało wygodne (choć obcas niski), a trzecie oprócz tego że niewygodne to jeszcze mocno farbują. Porażka normalnie.
Dodam, odnośnie tych pierwszych , że były to cudne sandałki, tylko w wyściółce pod piętą miały taki prostokąt z metalu z nazwa firmy i po godzinie chodzenia miałam pęcherz wielkości tego prostokąta, a właściwie dwa pęcherze.
Ostatnio w pracy zablokowali mi dostęp do wizażu, a właściwie do tego wątku, bo tylko od tego jestem uzależniona.
No ale ponieważ raczej sprytne dziewczę jestem, więc sobie poradziłam i używam bramki proxy. Wcześniej tez coś blokowali, no ale teraz to już przesadzili.
Ale allegro, amazon, ebay, buyvip itp. działają

Edytowane przez ywonkaa
Czas edycji: 2011-05-20 o 09:58
ywonkaa jest offline Zgłoś do moderatora