Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-20, 10:17   #4619
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
po jednym chodzeniu tak wyglądają? po 2 tygodniach miałabyś paski same bez podeszwy na stopie

wonderbra rewelacja jeszcze mi się udało, że na thehut był mój rozmiar
mój tż stwierdził, że piersi wyglądają na takie pełne, no i nie widać, że w środku powiększa je kilo poduchy rowek pomiędzy też robi niezły
mi po dukanie biust mega zmalał, ale w tym cyckonoszu znowu urósł
hehe, powiedziałam nawet że już go NIGDY nie zdejmę, będę się w nim kąpać, spać itp tż popatrzył na mnie jak na kretynkę, no ale chyba to moje stwierdzenie dużo wyjaśnia o rewelacyjności tego wonderbra
Tak, po jednym razie i po jednej godzinie Na dalszy spacer w obawie, że zostaną tylko paski, założyłam klapki Reeboka

No nie, ale kusisz tym wonderkiem jaki wzięłaś rozmiar w porównaniu do wcześniej noszonych ?

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Oo, rozdzielił się mój post...?

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Vanaezi - śliczne buciki ale jakoś dla mnie i trwałas porażka, miałam 2 pary, obie reklamowałam, oddali kase bez problemów, jedne mokasyny po m-c rekalmowałam bo podeszwa odeszła w 70% a drugie klapki drewniaki po 2 m-cach chodzenia na przejściu dla pieszych podeszwa pękła wzdłuż stopy, myślałam ze asfalt sie roztopiła i będe miała chodaczka w smole a tu pęknięcie

teraz venezie omijam łukiem, chcociaz buciki maja sliczne....
Uff, to nieco nadziei wlałaś w moje serce, że nie wszystkie reklamacje odrzucają, ale może trzeba poczekać, aż mi te paski rzeczywiście odpadną, bo wcześniej "nie będą widzieli podstaw" do zwrotu kasy
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora