Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moje kilozrzucanie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-07, 15:53   #22
Daishi
Raczkowanie
 
Avatar Daishi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 56
Dot.: Moje kilozrzucanie

Oh Widzę, że ktoś zaniedbał informowanie o postępach w zrzucaniu wagi (mam nadzieję, że TYLKO informowanie )

Cytat:
Napisane przez Kasiarzynek Pokaż wiadomość
Może nie udało mi się osiągnąć zamierzonego efektu (spodnie dopinają się, ale nie da się w nich oddychać ;P ) jednak sama widzę że obwody maleją, a waga nie krzyczy tak głośno "zejdź ze mnie".
Na szczęście do wakacji jest jeszcze troszkę czasu, więc trzymając się planu mż/wr myślę, że dam radę!
Zawsze możesz zmienić opis na: "Do końca wakacji [...]"


Ja w sumie nie mam problemów z wagą, czy nadprogramowymi centymetrami, ale lubię jakiś ruch, np. taką jazdę na rowerze, bo biegania szczerze nienawidzę. Ale, oj, zazdroszczę Ci tego hulahopowania. Bardzo to lubię (i chyba można nawet powiedzieć, że umiem ) ale niestety, nigdzie w moim mieście nie znalazłam takiego idealnego. Najlepsze są takie duuuże i dosyć ciężkie (jak już chyba sama Kasiarzynek pisała, można je czymś w środku wypełnić, tylko niestety, moje, zbyt lekkie kółko było zgrzane jakimś plastikiem i dupa z tego wyszła blada.)

W każdym bądź razie życzę powodzenia w tej nierównej walce z Ciocią Kalorią i Wujkiem Sadełkiem
Daishi jest offline Zgłoś do moderatora