Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania?!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-28, 14:33   #3121
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
Oj taki rosołek to potrafi rozgrzać pyszności, a juz cud miód jak kurak wiejski Uwielbiam

Odważyłam się w końcu nasmarowac filtrem Użyłam kremu Biodermy 50+ nawaliłam dość sporo, myśle że przepisowa dawka była Tłuścioch niezły, błysk nie aż taki straszny, ale i tak skrobią się nasmarowałam, dosłownie bo nałożyłam paluchami hihi Jak na pierwszy raz było git A odważyłam sie, bo słońce takie jak na wiosne I się wystraszyłam, że mi się porobi na buzialu niewiadomo co po isotrexinie na noc Dzisiaj nic nie ruszyłam Wymyśliłam sobie dzisiaj dość sporo zajęć, żeby tylko nic nie tknąć. Poćwicze nareszcie bo już lepiej się czuje (ale nadal kaszel męczy :/ ) i ściągnęłam sobie zestaw ciekawych ćwiczeń rozciagających, przynajmniej na dwie godzinki Ciekawe czy tyle wytrzymam

PS Zdziwiona jestem, że taki optymistyczny post napisałam
Pozdrówka
Filterek-dobra decyzja.Sprobuj kupic sobie pedzel do pudru,ja taki duuuzy kupilam w drogerii obok chyba za 11zl,a o niebo lepiej sie naklada.Ja mam puder sypki zmieszany ze skrobia.Puder nistesty z mika i talkiem,ale na te hauszki mnie nie stac.
BArdzo mnie cieszy twoj optymizm
Uwielabiam rosol-jestem nalogowa pozeraczka rosolu-z kury najlepszy,ale jak nie ma kury to moze byc sztuczny kurczak z miesnego
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora