Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania?!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-29, 16:13   #3144
Leokadia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 40
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Dziewczyny!
Tak czytam i czytam te korespondencje... Mam problem z niesfornym trądzikiem, na czole mam plamy od rozdrapywania ( są dość widoczne), szczegolnie, że nie używam żadnych podkładów... Ale odnosze wrażenie, że mamy WSZYSTKIE jakies dziwne blokady psychiczne i uważamy się za gorsze od dziewczyn o ładnej cerze. Tak być nie może! Przecież jesteśmy inteligentne, sympatyczne, nas nie da sie nie lubic! My reprezentujemy piękne wnetrze! Musimy po prostu zawziąść się i z całych sił powstrzymywać od wyciskania, stosować maści, leki... Kiedyś musi przejść! Badzmy dobrej myśli...

Czekoladko- u mnie w rodzinie prawie nikt nie mial tradziku, a jak mieli to na plecach. Wiec nie mam pojęcia skad u nas ( mnie i mojej siostry) to wdzięło się na twarzy? I nie załamuj się, jesteśmy z Tobą!
Pleple -Hmmm dodam, ze moja siostra jest PO STUDIACH... I to rzeczywiście wzbudza troche ciekwość ludzi, nawet ostatnio moja kosmetyczka sie dopytywała. No, ale niektórzy mają. Moze siostra dlatego ma tradzik w tym wieku, bo zaczął jej sie dość późno ok. 18 lat A Ty kiedy zauważyłaś go u siebie?
Leokadia1 jest offline Zgłoś do moderatora