Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-16, 13:51   #724
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
to ja wkleje swoje zakupki lutowe...czekam jeszcze na 2 paczuszki w wszystko przez Was
to z BU:
- hydrolat oczarowy,
- serum lemon;
- serum flavo-c;
- olej monoi;
- olejek myjacy,
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Margoltka, Marcelinka piekne zakupy
mydlo kleopatry i bobasa uwielbiam babasem myje tylko dlonie ciało bo nie lubie fafrocli na twarzy ... bobas ratuje moje dlonie w zimie

Zetka ciesze sie ze chwalisz mydelko phenome My first bo walsnie dostaalm paczuszke od Malgosi : roza: i mam dwa te mydelka, zreszta oto moje phenomowe cuda
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki Przesyłki z iHerb jeszcze nie mam, ale dotarło do mnie feelunique + zrobiłam po drodze drobne zakupy na mieście i mam parę nowości:
1) aromatherapy associates - trudno dostępne w Polsce ijuz od dłuzszego czasu chciałam wypróbować. Zamówiłam żel do mycia rąk i krem do rąk
2) Intelligent Nutrients - na spróbowanie (bo jeszcze nic od ich nie miałam) odżywka do włosów, olejek marchewkowy Diaderma, figs&rouge balsam do ust (nowa wersja aloe&mint)
3) Logona - biała glinka (dobrze tu znana) i krem do skórek wokół paznokci
4) phenome - pumeks do stóp i żel chłodzacy do nóg
Ale dużo zdjęć wrzuconych i ile na nich piękności!

Wczoraj odczekałam pół godziny po umyciu twarzy i dopiero wtedy spryskałam ją mgiełką. Było lepiej - twarz się mniej i wolniej zaczerwieniła. Może jest dla mgiełki jakaś nadzieja.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora