Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-23, 07:57   #1531
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość

Wrzucę swój kamyczek do dyskusji. Nie używam kremów z bardzo prozaicznej przyczyny, nie znalazłam jeszcze takiego, który by mi w pełni odpowiadał, był łatwo dostępny i do tego w rozsądnej cenie do wydajności Za to z powodzeniem stosuję lżejsze oleje i mleczko winogronowe
Fakt, że większych problemów ze skórą raczej nie mam, a i ze względu na wiek (ciągle 2 z przodu) niewiele mi trzeba, więc nie potrafię powiedzieć na ile moja pielęgnacja i jakie da efekty w przyszłości.
Myję dzioba olejkiem, używam hydrolatów zamiast toników, maseczek z różnokolorowych glinek wzbogacanych tym, co pod ręką jest i lekkich olei. Nie używam podkładów (po nie muszę), korzystam za to z "mineralnego" kompaktu jako pudru i wyglądam dobrze.
Moja skóra przeżywa właśnie dziką miłość do kremów babydream. Wszystko jej podleczyły, wygląda powoli coraz lepiej i stosunek ceny do pojemności i wydajności nie może być lepszy namówiłam też przyjaciółkę i też jest zachwycona
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora