Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-23, 10:49   #1560
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
tak to jest ze scislowcami
ochhh, walcze jeszcze... mam tyle cieni! bardzo lubie paletke sante do codziennego makijazu - uzywam tak czesto, a dalej slabo widac ubytek. i jeszcze cala kupa innych cieni... nie mam kiedy tego wszystkiego nakladac dlatego zabronilam sobie () kupowania jakichkolwiek, poki nie zrobie miejsca w szafce mejkapowej no moze jakis pojedynczy ewentualnie... ale bede musiala pojsc pomacac kolorki cos stonowanego, zebym mogla tez do pracy uzyc
a z tych poczwornych to mi sie wlasnie ta brazowo-niebieska podoba

a co do tuszu hauschkowego, to mowa o normalnym czy o wersji volume? bo ja w koncu chyba go sobie sprawie co z naturalnych jeszcze probowalas... alverde? alve? bo ja dalej przy colossalu (swoja droga - tej szczoty tez nie wbijam miedzy rzesy, tylko glaskam wiec mysle, ze do hauschki sie szybko przyzwyczaje!)

no i skutecznie skusilyscie mnie na rozany dezodorant hauschki skoro ma chronic, to zakupie go i juz!
Ja też nie wbijałam na siłę szczotki w rzęsy , ale zazwyczaj one same sie tak zagłebiały w rzęsy, więc z hauschka chciałam miec tak samo - ale nie dało się
ja mam ten pogrubiający.
wczesniej miałam tusz naturado, amb i 2 alverde.
czaiłam sie na alvę ale chyba juz sobie daruję. przynajmniej na razie
dezodorant różany naprawde świetny - ja go miałam jak było jeszcze całkiem ciepło, nieraz gorąco i naprawde super działał
Kupiłam jeszcze raz colosala ostatnio - znowu porażka
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora