Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Eureka!! Pasta cukrowa.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-06, 21:29   #2232
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: Pierwsze podejście do pasty cukrowej

Cytat:
Napisane przez myprivatesky Pokaż wiadomość
Witam! Po jakimś czasie obserwowania wątku zdecydowałam się na depilację pastą cukrową, niestety nie wyszło mi to szczególnie zadowalająco dlatego proszę o radę, bo ręce mi już opadają.
Pastę zrobiłam wczoraj wieczorem wg przepisu 2 szkl cukru, 1/4 szkl wody, 1/4 szkl soku z cytryny i gotowałam to przez około 20 minut. Wszystko wydawałoby się poszło dobrze, ostatecznie może ma nieco przyjasny kolor i konsystencję gęstego miodu. Aplikacji próbowałam już wczoraj, kiedy pasta była jeszcze ciepła paskami bawełnianymi niestety efektów brak a jedyne co się 'kleiło' to skóra. Dzisiaj próbowałam drugi raz tą samą pastą (najpierw kleić kulki, niestety bezskutecznie) i tą samą metodą, nie podgrzewałam. Wyszło lepiej, ale nadal nie zachwycająco, przynajmniej widziałam, że coś zdziałałam. Wina sknoconej pasty czy może nieużywania zasypki?
Dogotuj ją odrobinkę. Ale dosłownie troszkę, tak żeby jej kolor był taki hmm jasno bursztynowy, bo teraz jest taki słomkowy, a nie każdy sobie radzi z takim.
Tylko nie za długo, bo sknocisz a jest już naprawdę nieźle

A zasypkę polecam tak czy siak chociaż i bez niej można sobie poradzić.
Odrębną kwestią jest czasem brak wprawy - mimo że pasta jest dobra to np nie do końca umiemy ją stosować i się na nią wściekamy

powodzenia
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując