Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-20, 18:51   #909
pavlo84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 153
GG do pavlo84
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

aleksandra987x powiem ci ze napewno do wyjazdu na dmorze niepozbedziesz sie problemu, a blizny masz białę to takie tez zostana, najlepiej przestan urzywac peeelingow i co kolwiek robic z tym na dzis jezli masz zamiar wystawiac sie na promnieniowanie UV,mozesz pogorszyc stan zdrowia skóry ogolnie to niepowinnaas sie oplać bo moga przebarwienia zostać na stałe. mnie tez dopadlo paskodstwo niedosc ze mam blizny to jescze zaczely mi sie pojawiac male zapalenia na skórze najwidcoznie jest to złe rogowacenie naskórka . akurat tutaj duzej odpowiedzi nieuzskasz bo sa tu ludzie z gorszymi problemami , bliznowcami i sporymi bliznami . twój problem wydaje sie być lajtowy , ale staraj sie niewystawiac na promieniowanie UV daj swojej skórze odpoczać,co do kombinacji twojich metod to wydaje mi sie ze duzego efekty w ten sposób nieosiagniesz. poczekaj do jesieni jesli sie skor uspokoji to wtedy mozesz pomyslec o laserze frakcyjnym na blizny jasne na male blizny zanikowe jest dobry,a jesli sie twoj porblem sam nieroziwaze to konsultacjia i to najlepiej u prywatnego dermatologa.
pavlo84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując