Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-23, 19:53   #911
pavlo84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 153
GG do pavlo84
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

gaaabsx mozemy sobie podać ręce , ja mialem tez usuwane pieprzyki i bardzo tego zaluje ze usuwałem je teraz jest inno gorzej. ze czlowiek byl glupi to usuwał teraz wiem ze mialem poczekac pare lat i usunac prywatnie przy pomocy laserow pieprzyki lub azotem i blizny byly by mniejsze i lepiej wygladmay a tak po pieprzykach zostały mi koszmarne blizny z kotrymi walcze juz tyle lat powiem ci ze laser frakcyjny najlepszy jest re:store moja osobista opinia,ale ja zrezyngowalem z niego bo to jeszcze nieejst ten effekt ktory bym chchial osiangac. zastanwiam sie nad dermabrazjia choc ryzykowana jest . widze za masz podobne blizny do mojich ale u ciebie lepiej sie zagoily wież mi masz ladna kreseczke u mnie sie wszytsko poszerzyło i zlało .u cb bedzie laser frakcyjny na poczatku wskazany re:store ,jeszcze mma inna opcjie w czechach znalalzem klinike co wykonuje
http://www.llc.cz/ zastanwiam sie jak oni je tam usuwaja.masz naprawde łądna ta blizne tragedi niema jeszcze u ciebie
pavlo84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując