Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 01:24   #920
oryginalna11
Raczkowanie
 
Avatar oryginalna11
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Coleraine, Irlandia Północna
Wiadomości: 177
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez paputeeek Pokaż wiadomość
czy moze wie ktoras, czy w zielonej jest dobry lekarz, ktory by zabieg laserem wykonal na dziurki po ospie na czole?
czy lepiej na przyklad pojechac do wwy.

tak do 1000 zl. pomozcie, to jest moj najwiekszy kompleks
ja mam blizny po ospie i bede miała robiony pixel laser 16stego. Jesli chcesz sie wstrzymac to dam Ci znac jak moje blizny beda wyglądały. Fraxel to mocniejszy laser. Wchodzi głębiej w skóre. Pixel jest mniej inwazyjny. "Pomimo pozornych podobieństw to dwa zupełnie inne lasery. FRAXEL to laser CO2. Bez względu na to jakie modyfikacje byłyby w nim zastosowane to zawsze pozostaną niedogodności związane z właściwościami emitowanej przez niego długości fali. Laser CO2 zawsze pozostawia wokół leczonego obszaru dużą strefę martwicy. Dodatkowo ponowny „strzał” laserem CO2 w to samo miejsce powoduje praktycznie jedynie pogłębienie wspomnianej strefy martwicy bez żadnych innych efektów, które uznać by można za pozytywne. Powstająca martwica odpowiedzialna jest w zdecydowanie największym stopniu za spore i mimo wszystko długo utrzymujące się działania uboczne (obrzęk i pieczenie twarzy, zaczerwienienie, łuszczenie się skóry). Działania te można co prawda zminimalizować używając niższych energii, ale wówczas skuteczność terapii jest śladowa bądź żadna !!! Dlatego też prawidłowo przeprowadzany zabieg laserem FRAXEL jest z reguły bolesny przez co najczęściej wymaga stosowania znieczulenia."
__________________
oryginalna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując