Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Apis - co sądzicie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-10, 22:27   #27
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Kosmetyki Apis - co sądzicie?

Szkoda, że jest tak malo opini w internecie na temat kosmetykow APIS. Osobiscie uwazam, ze sa to jedne z lepszych kosmetykow o swietnych skladach i bardzo przystepnych cenach.

Mam krem matujacy z drozdzami, ktory uzywam ok. miesiaca dodajac kapke zelu hialuronowego. Moja cera ulegla ogromnej poprawie. Po pierwsze krem naprawde matuje, mimo bogatego skladu nie spowodowal u mnie wysypu, gdzie wiekszosc kremow zawsze dawala mi taki efekt, zniwelowal te krostki ktore byly i ogolnie cera zrobila sie taka bardziej... jedrna, miesista , nabita? Z kremu jest bardzo zadowolona. Coprawda nie wiem jaki sie okaze w dluzej perspektywie, ale jakby cos sie zmienilo to umieszcze na forum.

Kolejnym produktem, ktory mam to tonik z zielona herbata. Rowniez go sobie chwale, swietnie odswieza cere, nie powiem zeby ja matowil,bo tak nie jest, zostawia takie lekkie swiecenie na twarzy.

Oprocz tego zamowilam jeszcze maseczke blotna oczyszczajaca, zel do cery tradzikowej oraz krem liftigujacy pod oczy. Jak pouzywam ich troche to dam znac jak sie sprawuja.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując