Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co zrobić żeby podklad trzymał sie dłuzej ?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-31, 18:49   #16
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Co zrobić żeby podklad trzymał sie dłuzej ?

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja kremów typowo matujących nie używam, bo większość z nich jeszcze wzmaga u mnie świecenie się. Ja robię tak - używam kremów o lekkiej formule, nie matujących, ale przeznaczonych do cery mieszanej/tłustej, a od jakiegoś czasu prawie całkowicie przerzuciłam się na sera (dziwnie brzmi, ale chodzi mi o l.mn. od serum ), np. z Pat&Rub EkoAmpułka 1, z MAC, Estee Lauder itp. Potem daję podkład, potem stosuję sypki puder, nakładany puszkiem (puszkiem dociskam puder miejsce przy miejscu, aktualnie biały, transparentny MUFE HD). Przy takiej kolejności bazy nie używam. Czasem zamiast serum daję bazę, ale zależy jaka ona jest, bo musi trochę nawilżać skórę (baz też używam głównie z MAC, np. Natural Radiance). Generalnie do najlepszych efektów dochodzi się metodą prób i błędów, bo też nie każdy krem/serum/baza dobrze będzie współpracować z danym podkładem.
Olu, a czy EkoAmpułka 1 stosowana solo Cię nie wysusza? Bo u mnie produkty oparte na kwasie hialuronowym używane w ten sposób na dłuższą metę niestety trochę wysuszają (mimo że mam cerę mieszaną w kierunku tłustej).
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując