Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyjazd na Program Summer Work&Travel 2016
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-16, 14:22   #1
zosia_wroclove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Cool

Wyjazd na Program Summer Work&Travel 2016


Tak jak w temacie mam zamiar wybrać się na program Summer Work&Travel w wakacje 2016 i poszukuję osób które już wyjeżdżały lub chcą wyjechać na wakacje do Stanów Zjednoczonych.

Szukałam w internecie i znalazłam trochę pomocnych informacji na temat samego wyjazdu oraz biur które te wyjazdy organizują. Czy któraś z wizażystek wyjeżdżała z jednym z tych biur:

IECenter www.iecenter.pl
The Best Way www.tbw.pl
Business Travel Club www.stany.pl

Koleżanka w tamtym roku wyjeżdżała z biura TBW i bardzo sobie chwaliła wyjazd. Jednak koszt wyjazdu są u nich dosyć spore. Na stronie biura IECenter znalazłam ciekawą ofertę razem z biletem lotniczym http://www.iecenter.pl/work-and-trav...-programu.html Koszt całego programu to 7400 zł w dodatku mają jakąś ofertę kredytową. Czy ktoś z tego korzystał, wiecie jak wygląda spłata kredytu? Ofertę wyjazdów też mają dosyć sporą. Zainteresowała mnie szczególnie oferta wyjazdów do Północnej Karoliny. Bardzo lubię sporty wodne, a rejon Outer Banks położony jest nad Oceanem Atlantyckim. Czy rzeczywiście jest potrzebne takie wysokie kieszonkowe (to mocno podnosi cenę wyjazdu), a bardzo bym chciała żeby zwrócił mi się kosz program. Kolejne pytanie to czy ktoś ze Szczecina był w ich nowym biurze? Chętnie poznałabym opinie o tym jak wygląda.

Biuro TBW ma fajną ofertę w parkach narodowych jednak większość miejsc jest już zajęta. Jaką lokalizację polecalibyście na pierwszy raz? Chciałabym odłożyć troche gotówki żeby móc pojechać na fajne wycieczki na koniec pobytu. Mój angielski jest w miarę OK jednak obawiam się, że może nie być wystarczający aby znaleźć dobra pracę? Czy ktoś z użytkowników kto był na programie Work&Travel miał drugą pracę? Ile można zarobić w czasie trwania programu?

Jak wygląda podróżowanie po USA? Czy koszty wycieczek można pokryć z pieniędzy które zarobi się w pracy? Jak ocenianie wymienione przeze mnie biura? Ktoś wyjeżdżał do USA z jednym z nich? Studiuję we Wrocławiu i niestety nie ma tutaj żadnego biura jednak pochodzę ze Szczecina i chętnie poznałabym kogoś kto wyjeżdżał z IECenter.

Pozdrawiam wszystkie fanki Stanów Zjednoczonych
zosia_wroclove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując