Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy pod oczy Clinique
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-03-19, 21:25   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: KREMY POD OCZY CLINIQUE

Droga Sabo, nie chciałam przez to powiedzieć, iż uważam kosmetyki firmy Clinique za niedobre, ależ nie, wśród ich oferty można znaleźc wiele bardzo dobrych produktów, jak równiez kilka takich, których raczej lepiej unikać. Naturalnie, że kwestia doboru kosmetyków to sprawa indywidualna, co zawsze powtarzam w swych artykułach. Jednak np toniki proponowane przez Clinique zawierają wiele podrażniających składników, w tym alkohol denaturowany, mentol, kamforę, ciężko w to uwierzyć, ale do niedawna zawierały one nawet aceton w swym składzie. Taka mieszanka nie jest dobra nawet dla tłustej cery. Niestety to sprawia, że po dłuższym czasie ich stosowania, mogą spowodować podrażnienie i wysuszenie skóry. Jedynie tonik dla wrazliwej cery pozbawiony jest allkoholu. Jesli chodzi o ich mydło, to w składzie nie wiele różni się od tradycyjnych mydeł do mycia, a to sprawia, że może wysuszać, a po drugie jego cena jest zbyt wysoka, jak na taką jakość. ( niestety zanim zacżęłam się głębiej interesować kosmetyką zdążyłam dostatecznie długo przetestować system 3 kroków na sobie) Naturalnie każdy reaguje inaczej, i to , że dla mnie system ten nie sparwdził się nie znaczy, że innych też podrażni. Niemniej jednak to nie znaczy, że taki tonik z dużą ilością alkoholu może być pomocny, ja tylko sugeruję, że nie jest to dobry ksometyk, a wybór nalezy już do każdej z nas.Tzw. żółty krem jest rzeczywiście przyzwoitym, nawilżającym kremem, zwłaszcza dla bardzo suchej skóry, zawiera olej mineralny, lanoine oraz olej sezamowy. Nadaje się on również do stosowania w okolicach oczu, wydaje mi się, że skoro All about eyes zbyt słabo nawilża w twoich przypadku, to znaczy, że jest to zbyt lekki kremik dla ciebie. Oczywiście jednym z wyjść jest używanie DDML wspólnie z kremem pod oczy, co rzeczywiście wiąże się z wyższymi kosztami lub też kupienie jednego kremu pod oczy, ale o bogatszej konsystencji. To bardzo dobrze , że udało ci się znaleźć ksometyki, które odpowiadają potrzebom twojej skóry, co jak widać na tym forum jest bardzo trudne dla wielu kobiet. Ja chciałam tylko podkreślić, że używanie systemu 3 kroków nie jest koniecznością aby pozostałe produkty Cliniqua działały skutecznie, jest tylko opcją, ale nawet jeśli z nich zrezygnujemy , to nie znaczy, że pozostałe produkty używane indywidulanie będą działały mniej skutecznie.
Pozdarwiam)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując