Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy pod oczy Clinique
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-03-20, 07:39   #18
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: KREMY POD OCZY CLINIQUE

Drogie Panie [img]icons/icon7.gif[/img]
Pozwólcie, że włączę się do dyskusji. Bardzo zainteresowała mnie uwaga Basi, na temat odwodnienia skóry. Jakiś czas temu miałam ten problem i mam wrażenie, że niestety znowu powrócił [img]icons/icon9.gif[/img] Jak większość dziewczyn tutaj mam cerę mieszaną z tendencją do paskudnego błyszczenia, co oczywiście skłania mnie do używania kosmetyków matujących oraz beztłuszczowych. W ostatnim czasie używam na dzień emulsji matującej Lancome, a na noc TT Clinique + emulsja nawilżająca Shiseido. Nie wiem, czy to Lancome, czy może TT, ale kilka tygodni temu na czole i skroniach pojawiły się plamki z przesuszoną, łuszczącą się skórą, a kilka dni temu zauważyłam również, że na policzkach pojawiają się miejsca, gdzie skóra jest cieńsza (taka pergaminowa) i mało elastyczna.
Dodam jeszcze, że regularnie stosuję maseczkę nawilżającą, a mimo to problem nie znika [img]icons/icon9.gif[/img] Zupełnie już nie wiem jak z tym walczyć.
Czy jest to efekt źle dobranych kosmetyków ? Czy też przyczyna może leżeć gdzie indziej ? Co o tym sądzisz Basiu ?
Aneta
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując