Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-21, 21:15   #43
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Bronzer się nie liczy
czyli mogę powiedzieć, że jeden prasowany podkład do mnie leci.. zawsze to brzmi lepiej
choć jak zrobią Lighta, to pewnie się nie oprę i będziesz znowu musiała mnie przygarnąć do zamówienia

dziewczyny, szukam jakiegoś fajnego cienia z EDM dla koleżanki, bo próbki jej zamawiam i chce coś intensywnego ale nie w fiolecie, ale raczej w granatach, ciemnym chłodnym brązie lub fajnej intensywnej szarosci.. Jest tam coś takiego, co możecie polecić? Bo ja, jeżeli chodzi o cienie EDM, to zielona jestem, gdyż poza dwoma wyjątkami, jakieś takie bezpłciowe mi się wydają Patrzę na tą ich stronę, oglądam swatche i jak już mi się wydaje, że znalazłam, to na następnych swatchach w ogole mi się ten odcień nie podoba ...
oj Cathy Cathy za dużo zakupów idą 2 prasowane olive fair i golden fair no i broznera nie liczyłam mam wszystko wypisane i nie da rady się pomylić
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora