Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-19, 11:34   #902
bondzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 18
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
u mnie to daje taki za***isty efekt - włosy wygładzone, wyraźnie odżywione. próbowałam tego do wypadania i do ciemnych włosów - obydwa miodne. nakładasz n czepek i podgrzewasz? nie używasz za dużo?
Zakładam czepek, na to ciepły ręcznik i trzymam co najmniej pół godziny. Gdy spłukuję mam kołtuny, których nie mogę rozczesać, a gdy włosy wyschną( jeśli mam sposobność to nie używam suszarki) są wpół nawilżone, ale jakby takie ciężkie- obciążone, natomiast na drugi dzień są masakrycznie suche od połowy długości, a od góry tłuste... Co mam zrobić dalej używać czy odstawić i spróbować czegoś innego? Myślałam, że mam tylko trochę zniszczone włosy, ale fryzjerka wyprowadziła mnie z błędu, powiedziała, że są bardzo zniszczone przez rozjaśnianie i że nie powinnam używać kosmetyków z apteki, bo nie jestem alergiczką a Waxy nie są do farbowanych włosów, a tym bardziej nie nadają się do rozjaśnianych. Już sama nie wiem co mam robić... Jestem podłamana.
bondzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując