Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 16:32   #1618
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez goldys Pokaż wiadomość
Szczerze nie mam pojęcia jak jest z ogółem i jak jest "statystycznie" - patrzę na siebie indywidualnie i wbrew tym OGÓLNIE krążącym opiniom postanowiłam zaryzykować parę lat temu i z doświadczenia wiem, że w MOIM przypadku słonko bardzo dobrze działa. Tj. jak opalę twarz to przebarwienia są mniej widoczne, niektóre zlewają się w opalenizną, a kiedy już opalenizna zejdzie, przebarwień nie ma, tworzyły się jedynie nowe po nowych krostach. Wiadomo, że nie siedzę na słońcu godzinami, nie jestem z typów solarek i lubię skórę jedynie muśniętą słońcem. Ale mimo wszystko chciałabym tych przebarwień się szybciej pozbyć, dlatego na jesień robię kwasy, tyle, że do jesieni jeszcze sporo czasu. I myślałam, że może ktoś ma jakieś propozycje, mazidła itd.?
cos jest z tym sloncem, tez zaobserwowalam ze przebarwien nie mialam jak bylam lekko opalona ale co z tego jak potem po tym sloncu dostalam wysypu? to juz lepiej walczyc inna droga z tymi przebarwieniami i ewentualnie kupic jakis puder ktory je zakryje na czas walki
Cytat:
Napisane przez Jully Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj mała krostka znów sie pojawiła Mam nadzieję że to przejściowe od hormonów, albo od alkoholu, bo wczoraj były 2 kieliszki
stawiam na hormony ja po odstawieniu tabletek mialam wysyp
Cytat:
Napisane przez Marynia19 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
mam do Was pytanie
Czy lekarz określał Wam na początku jaką dawkę macie zażyć? Ile tabletek macie wziąć przez całą kurację? Ile na kg masy ciała?
Z góry dzięki za odpowiedzi!!!
mnie po prostu powiedzial ze mam brac dwie dziennie i tyle i ze bedzie trwac 5,6 miesiecy a reszte ja sama sobie wyliczalam

jutro chyba skoncze kuracje, przyjme rowno 120mg/kg, mam jeszcze tabletek na 2tygodnie prawie ale juz nie chce bo mi strasznie wlosy leca i mam sucha skore i chce z tym jak najszybciej skonczyc. Na twarzy czysciutko, zadnych pryszczy, wagrow, zaskornikow i to od jakichs 3miesiecy wiec mysle ze mnie to wystarczy. A po wakacjach jak sloneczko bedzie mniejsze to zaczne sie smarowac mascia zorac
trzymam za was kciuki zebyscie rowniez byly zadowolone z kuracji i zeby to juz nigdy do was nie wrocilo
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora