Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-12, 17:10   #1832
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Znacie może taką farbę która rozjaśni mi odrosty a nie przyciemni reszty? bo rozjaśniałem ( z czekolady) do platyny, i na chwile obecną mam szrao białe włosy, chce przy tym zostać, przy najjaśniejszym chłodnym blondzie, ale odrosty mam na poziomie 5, które po rozjasniaczu są bardzo jasne ale złote i trzeba kłaść jeszcze arz farbe na ochłodzenie, na sie domyślacie sa wysuszone przez schodzenie z czekolady, trzeba było odstawić prostownice i inne środki do stylizacji, tylko odżywki bez spłukiwania i sera teraz. jaka farbka mi rozjaśni odrosty z poziomu 5 do platyny? no moze byc juz ten bardzo jansy blond, bo reszty puki co nie chce przyciemniać a nie chce ich męczyć tez rozjasniaczem. co sądzicie o:
loreal recital preference scandinave bardzo jasny blond rozjaśniający,
loreal feria preference p01 bardzo jasny blond popielaty (to odcień z color booster)
wella wellaton 12/1

zalezy mi zeby rozjaśnianie odrostów i tonowanie reszty składało sie na jedną koloryzację, bez potrzeby niszczenia, i tak juz wysuszonych włosów które zapuszczam.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora