Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania?!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-22, 10:16   #2992
Jota
Raczkowanie
 
Avatar Jota
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 449
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Witam Was wszystkie. Wcinam antybiotyk i nowe gule przestały wychodzić, ale dalej są niemiłosiernie czerwone i każdy kto mnie widzi pyta - a co ci się stało? Szału można dostać, ludzie to dobić potrafią.
W pon z rana polecę do lekarza niech mi da skierowanie na badanie krwi, bo mój węzeł chłonny jest powiększony od czwartku i ciągle boli. Powiększone węzły chłonne to nie drobnostka, więc różne złe myśli mi do głowy przychodzą.
Ja już chyba nie wierzę, że z problemami na twarzy można wygrać. Same przechodzą po okresie dojrzewania, a jak nie przejdą to już zostaną na zawsze. Tak mi powiedziała jedna pani dermatolog i sobie odpuściłam tych lekarzy na wiele lat, aż to teraz.
Na zaskórniki mogę Wam polecić przecieranie twarzy naparem z rozmarynu. Zawsze brakowało mi konsekwencji, więc nie stosowałam dłużej niż tydzień, ale napewno rozjaśnia czarne kropki. W sumie nie wiem czy niszczy samego zaskórnika, bo za krótko stosowałam, ale napewno wągry stają się mniej widoczne. Rozmaryn jest często składnikiem różnych specyfików na zaskórniki. Twarz trzeba nie przecierać ale pocierać .
Może warto spróbować stosować tonik rozmarynowy kilka razy dziennie, a na noc np. octowy. Musimy próbować, bo nadzieja umiera ostatnia
__________________
O nadziejo przedziwna...
Jota jest offline Zgłoś do moderatora