Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-22, 06:28   #1459
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
t
Co do Garniera, to Sprawdza sie, bylam dzisiaj na zakupach, ogólnei na spacerze z synem ,trochę pochodzilismy, spociłam się, bo jest dość ciepło, śliczna pogoda, a pod pachami wciaż czuję kokosik, nie ma smrodku. Precz z Crystal Essence. Dno!!!
Też od kilku dni używam Garniera i jest to szokująca odmiana po Crystal Essence Może ktoś mądry zerknie na skład jego??? Może to jednak jakaś ściema??? Niemożliwe, żeby naturalne deo było tak skuteczne

Cytat:
Napisane przez sahana Pokaż wiadomość
witam w tym dziale jestem nowa, chciałabym się zapytać - czy możecie mi polecić wątki, gdzie dziewczyny/kobiety piszą o pielęgnacji przeciwstarzeniowej? czy w ogóle o pielęgnacji cery dojrzałej?
Nieco podupadły wątek tutaj: KLIK
Teraz apel z mojej strony: Dziewczyny 30+ może warto ten wątek trochę ożywić

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dzień z promocjami Glamour skończył się zakupami zupełnie nieubraniowymi. Kupiłam maskę Organique Anti-age i właśnie ją niucham.
Ja też skończyłam na ciuszkach i sandałkach dla Mi

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Co jest warte uwagi i nie zrujnuje juz i tak mocno nadwyrezonego portfela
Ja uwielbiam maskę Pat&Rub, mocno regeneruje ale jest dość droga i do tego niewydajna

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ja już dawno nie widziałam zadnych produktow dr scheller. W którym tkmaxxie? W Warszawie?
Byłam we wtorek w TK w Blue City i widziałam mnóstwo produktów Schellera Mnóstwo, plus do tego trochę Alvy
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora