Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-20, 12:51   #4206
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Powodzenia No burza burza, ja lubię jak jestem z moim ukochanym obok, tak słodko mnie przytula jak się boję A tak to nie lubię burzy bo skacze mi ciśnienie i robi mi się słabo

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Nie radzę brać więcej niż 3 tabletki, bo nawet jak brzuch przejdzie to żołądek zacznie i się będzie chciało rzygać Spraktykowane...



Wg. mnie największą rolę gra kremowanie, nawilżone skórki za paznokciami nie odklejają się tak jak suche

Do mnie chyba idzie teraz ta sama burza
To znaczy wiesz, zależy tak naprawdę od paznokci, każdemu pomoże co innego, ale jak ja się bawiłam w odżywki i wszystko inne, to pamiętam, że pomogła mi odżywka z wibo z witaminą C (taka różowa), a potem dopiero Nail Tek po dłuższym stosowaniu, ale tak, to prawda, kremowanie też ma swoją rolę w tym wszystkim Ja mam ogromne zaufanie do Nail Teka, już drugi raz mnie ratuje ^^

W ogóle to dziś chciałam się skusić w Naturze na lakier, ale się uparłam, że nie i koneic Jestem z siebie dumna
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora