Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-21, 21:01   #3969
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Yen powinni zrobić top, który błyszczałby jak SV/Poshe, nie ściągał, poziomował i wysychał w mgnieniu oka

aaaaaaaaaaa mam gema, ale zdjęcia to o kant potłuc
próbowałam ocieplić, to skóra czerwona wyszła, a lakier i tak nie tak
taki top potrzebny od zaraz A laier wow, marzy mi się

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4472076 5]


Moje babeczki W sumie wyszło mi 22
Będzie jeszcze na nich kolorowa, cukrowa posypka, ale nauczona doświadczeniem wrzucę ją na lukier tuż przed wyjściem z domku.

Coś kolory marne... słonka ni mam. Ten fioletowy lukier to dosłownie jak Tart-y for the party [/QUOTE] jakie babeczki, jak namalowane

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;44722639]Juuuuuuuuuuuuhu

Na przekór pogodzie za oknem-muchomorek i jego rozmazane kropki
[/QUOTE] Majteczki w kropeczki lalalala lubie kropki

Cytat:
Napisane przez piiz Pokaż wiadomość
Dziewczyny,jak radziłyście podpiłowałam paznokcie.Miały być kwadraty,a wyszły jakieś trapezyNie mam doświadczenia z piłowaniem bo zawsze piłowałam tylko końcówki,ale następnym razem będzie lepiej.Macie racje rzeczywiście te łopatki nieciekawie wyglądały.Nie wiem czy teraz jest lepiej,ale myślę że jak pomaluje lakierem to będzie lepiej.
Pierwsze zdjęcie przed piłowaniem...a i przepraszam za tradycyjnie słabą jakość zdjęć,nic lepszego nie jestem w stanie zrobić.Skórki suche...wiem,będę nawilżać.
Cześć chyba trochę boczki za mocno spiłowałaś ale nie jest źle
[QUOTE=ameljja;44718802]Spamuję:

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Chyba pora pomalować paznokcie. Tydzień chodzę z gołymi,bo nie miałam Seche,a ja nawet piaski topuję. Próbowałam białym GR solo,to miałam mnóstwo dziur,odciśnięć. Jak ja żyłam bez SV ? Poza tym piaski mi się głównie z topem podobają,w tym celu je kupuję
No ,ale nie wiem czym malować. Jakieś sugestie?
Ja też nie umiem już żyć bez topa

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość


a kto Ty?
no niee... już mnie nie pamiętają:cojest :

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Helloł

Będzie aferka?
Zaraz rozpętam piekło
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora