Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-17, 09:16   #3391
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
I to nas chyba najbardziej różni od mężczyzn


Otóż to


Mój jest po prostu "prawdziwym" facetem, w sensie, że jest silny (fizycznie i psychicznie), zna się na urządzeniach i ich naprawie, ma mocną głowę (do picia ), jest świetnym kierowcą, twardo stąpa po ziemi, wie czego chce i konsekwentnie do tego dąży, nie zna się na kosmetykach i używa tylko tego, co niezbędne (mydło, pasta do zębów, szampon i perfumy ), nie rozróżnia za bardzo kolorów (typu fuksja czy kobalt ), myli mu się spódnica z sukienką itp. itd., no i nie rozumie kobiet (ale mi wyszła definicja "prawdziwego" mężczyzny ).
Żeby nie było - mój mąż nie jest bynajmniej moim wymarzonym mężczyzną i większość jego cech w pewnych sytuacjach jest zbawienna, w innych doprowadza mnie do szału. Biorąc pod uwagę, że ma trudny charakter i często jest po prostu wredny, raczej nie zasłużył na miano mojego ideału .
Oczywiście o żadnej przemocy nie rozmawiamy, jakby kiedykolwiek na mnie rękę podniósł, to chyba już by wąchał kwiatki od spodu , ale no, ten tego, bliżej mu do jaskiniowca niż romantyka .
zgadzam się w 100% mój tżcik też jest taki
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora