Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czyraki... Straszny ból i pozostałe po nich blizny!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-20, 10:47   #5
studentka2289
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: Czyraki... Straszny ból i pozostałe po nich blizny!!!

Hej tu znowu ja ;/
Ponownie pojawił się czyrak... Tuż przed świętami, gdzie trzeba zrobić porządki, zakupy, pomóc w przygotowaniach… Ledwo się ruszałam, tylko żeby nie urazić czyraka… Na forach czytałam, że maść ichtiolowa jest dobra, więc ją zakupiłam… Jednak gdzie indziej piszecie, że lepiej jej nie stosować… Trudno… Robiłam okłady i czekałam aż czyrak pęknie… Naprawdę to bolało ;( Ponad tydzień się budował, aż w końcu pękł. Do tego, żeby było mało… zaczęły wychodzić małe chrostki wokół tego dużego czyraka;/ więc za ciekawie to nie wyglądało ;/

Od razu po świętach byłam u lekarza. Nawet zrobiłam badania kontrolne krwi, moczu , z nadzieją, że coś wykażą… Jednak nie. Wyniki są dobre i nic niepokojącego nie ma w mojej krwi. Lekarka przepisała mi Duomox, osłonę i w spreju Neomycinum TZF 11,72mg/g. Przez 10 dni biorąc antybiotyk nic nie wychodziło. Tym sprejem pryskałam czyraki i muszę przyznać, że szybciej dojrzewały. Miałam spokój ale już po 2 tygodniach, ponownie zaczęło się ;/

Połowa maja a znowu buduje się kolejny czyrak… Boże!!!
Czy znajdzie się coś na to cholerstwo. Całkiem szpeci mi ciało…



pozdrawiam
studentka2289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując