Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-18, 23:54   #3027
Mina1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 180
Unhappy Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Mina, odpowiem tylko na jedno pytanie, bo innych nie jestem pewna Azjatycki Cukier ma sporą przebitkę na kosmetykach. Na Allegro można się naciąć. Najlepiej kupować na Ebayu od sprawdzonych sprzedawców.

A możecie polecić kilku sprawdzonych sprzedawców na Ebay i w ogóle?

I czy na Gmarkecie i Alieexpress też zamawiacie?


Chciałabym dostać serum wodne z It's Skin, Lotion z Hada Labo, Krem na noc Ginvera oraz Volufiline i Repair Ampoule firmy Sidmool.

Ginvery i Sidmoola na Ebay'u nie mogę znaleźć A na tych mi najbardziej zależy

---------- Dopisano o 00:54 ---------- Poprzedni post napisano o 00:50 ----------

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Troszkę wiem o pielęgnacji ciala
obalam mit świetne kosmetyki zapewniają wygląd 20 latki w wieku 60 lat-Azjatki masowo korzystajaz medycyny estetycznej. Tylko, że dla nich jak jest narkoza to jest medycyna estetyczna, jak nie ma narkozy to jest pielęgnacja więc konsekwentie botoks to pielęgnacja
naprawdę mają hopla na punkcie ochrony przed słońcem-latem malo kto chadza bez parasolki i uwaga rękawiczek. Bardzo popularne są zabiegi na ciało, ktore wykonuje się raz w tygodniu. Tam kąpiel wygląda troszkę inaczej niż u nas-najpierw idzie sie pod prysznic, tam się myje, wychodzi się i ...idzie się kąpać. Kąpiel to nie zabieg w celu umycia, ale nawilżenia ciała

Też nie wiem, z czego wynikają aż tak absurdalne ceny u Cukru, tym bardziej, ze kazdy azjatycki dobry sprzedawca daje gratisy do zakupów, są promocje sezonowe /właśnie czekam na obniżki związane z ichniejszym Nowym Rokiem/, a Cukier za wszystko każe sobie slono placić.
To moja wizja legła właśnie w gruzach...
Sądziłam, że w wieku 24 lat mam szansę rozpocząć azjatycką "pielęgnację / konserwację" ciała z pozytywnym rezultatem...
Na zabiegi medycyny estetycznej nie jestem w stanie sobie pozwolić

Ciekawe czy Cukier nie ma wypełniaczy, bo z wiekiem wygląda coraz lepiej.
Mina1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując