Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-31, 13:08   #26
kasiula1208
Zadomowienie
 
Avatar kasiula1208
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 547
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez Babcia Jaga Pokaż wiadomość
a dukan ?
polecacie czy niekoniecznie ?
ja osobiscie nie jestem jego zagorzała zwoleniczka ale tez nie jestem przeciwniczka....ta dieta pozwoliła mi naprawde schudnac..( jedyna na której udało mi sie wogóle schudnac) i pozwoliłą na to ze zmieniałam cały swój system zywieniowy...a to juz duzo.... jest naprawde skuteczna... tak mi sie wbiła w głowe ze ciezko mi potem było zjesc cokolwiek " zakazanego" hahaah... ale...... musiałąm ja przerwac bo bolały mnie nerki.. byłam fest osłabiona... no i zaczał wariowac mi cykl menstruacyjny... brak okresu.. plamienia itd. a my z mezem chcemy miec dziecko wiec dałam sobie spokoj... nie mówie ze tak kazdy bedzie miał.. ale mój organizm tak akurat reagował na ta diete... albo na zbyt szybkie chudniecie... sama nie wiem... ale ogólenie wole jesc tylko zdrowo... mało i systematycznie... i to akurat zawdzieczam dukanowi

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

ps. a pozatym ta monotonnia... serkami i nabiałem to juz mi sie chciało.... owszem mozan kombinowac bo jesm masa przepisów na dukana.. ale ja nie mam na to czasu....to tez był powód zerwania z ta dieta... monotonnia... i te zakazy..... tego nie moge .. temtego nie moge... po miesiacu zaczełam wariowac....hahaha.. powaznie
__________________
WAGA 84 KG. CEL 70 KG.
---------WZROST 168 cm.-------
[B]od dzis konczę z dukanem i przechodze na MŻ
5 posiłków dziennie: 10-12-14-16-18
zaczynam od nowa
17.luty - chyba 80 kg. (boje sie wchodzic na wage)
dieta od poniedziałku
21.luty -
kasiula1208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując