Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 11:39   #1678
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
ja niestety z tych, co to zaraz odpyskowują, ...staram sie czasem przemilczeć, ale to sie kończy jeszcze gorzej jak bym tam była na tych schodach, oj oj oj
No ja właśnie też nie daję sobie w kaszę dmuchać, zwłaszcza że jestem cholerykiem, po tacie głównie - jak my dwoje sobie za skórę zajdziemy nawzajem to iskry lecą, bo żadne odpuścić nie chce. Mama jest jedyną osobą, wobec której pohamowuję swoje złe emocje - dla jej zdrowia i spokoju (choć czasem szczerze mam ochotę ). Niby widzi, że się staram, chwali itp, ale wystarczy że sobie ubzdura że ja jej pyskuję i już jadem pluje conajmniej jakbym jej powiedziała, żeby poszła ze sznurkiem na sosnę. No to ja znowu zaciskam zęby... po prostu wiem, że gdybym wdała się z nią w dyskusję w takiej sytuacji (choć we własnej obronie) to później dwa dni będzie obrażona, spłakana, znerwicowana... bo nie potrafi sobie powiedzieć "mam to gdzieś", tylko wszystko przeżywa, roztrząsa, własne teorie dopisuje. Wolę się na nią wkurzać sama do siebie. Dopiero na spokojnie, np. jutro, powiem jej że mnie to zabolało. Ehh...
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora