Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-26, 20:34   #3992
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez reniakicia Pokaż wiadomość
mamaNiny
szukałam tego zdjęcia z Twoją słynną grzywką a to na wątku "Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi" ślicznie Ci w tej fryzurce i makijaż piękny
mamaNiny a czym myjesz włoski? ze swej strony mogę Ci polecić szampon i odżywkę z rossmenn-a Accent Blond do włosów blond i farbowanych na blond, co prawda ja jestem naturalną blondynką, ale szampon i odżywka jest przeznaczona również dla farbowanych włosów dawno nie miałam tak dobrego szamponu i odżywki
dziękuję..myję włosy head&shoulders zmieszanym ze srebrnym florillum i znów mi dziś kurzcak wyskoczył a u fryzjerki miałam piękny popielaty tylko, że tam też mi nałożyła szampon i odżywkę niwelującą żółć z elgonu.
Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
mogę pocieszyć, że po kolejnym farbowaniu będzie lepiej, a na razie szampony/ płukanki / odżywki wychładzające jajecznicę na głowie
dzięki zastanawia mnie jeszcze dlaczego wczoraj miałam równomiernie barwnik rozłożony a dziś mam żółto przy skórze, biało niżej i żółto na końcach ale włoski miękkie i lśniące
Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
mam to samo... co najmniej 4 odcienie wygladaja na mojej twarzy identycznie. Jeśli chodzi o formuły EDM, testowałam, myślłam że intensive nejlepsza i kupiłam 2 bigi. Dopiero teraz odkryłam cudowny semi-matte - najlepsza formuła dla mnie jest mi z EDM bardzo dobrze i nie szukam na razie innych

nie ma mojej kiecki z boohoo... robię więc już zamówienie właściwie tylko dla was Sprawdzałyście, czy wasze rzeczy jeszcze dostępne?
bidusia może jeszcze coś obie upolujemy za jakiś czas
Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
U mnie intensive wyglada jak pudrowa maska- szkoda gadac. Podobnie jak zachwalany CM EGM. Jak dla mnie to na razie najgorsze podklady jakie testowalam Nakladalam minimalne ilosci LHK(mniej juz by sie nie dalo), wiec nie mozna zrzucic na aplikacje.
Zdecydowanie wole podklady, ktore na 1 miejscu maja mike, daja u mnie efekt 2 skory
Matte u mnie kryje, ale mialam na twarzy raz, na razie nie oceniam
Ja na razie daje sobie chyba spokoj z testowaniem podkladow, powalcze o cere
Juz zamowilam na mazidlach kwas migdalowy i planuje serie peelingow, do tego chyba we wrzesniu powroce do toniku 2% BHA. I tak jest o niebo lepiej niz bylo rok temu, ale do idealu wciaz daleko...

Rowniez przylaczam sie do zyczen
Prosze sie czestowac

ja chyba róneiż porócę do migdała, bo mlekowy nie bierze przebarwień po syfach.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora