Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-08, 21:14   #3109
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Katelicious Pokaż wiadomość
Tyle się naczytałam o tych minerałach, że zamierzam je w najbliższym czasie zakupić . Tylko waham się między formułą Intensive a Matt. Mam cerę trądzikową, z przebarwianiami i przetłuszczającą się. Słyszałam że po intensive twarz bardzo się świeci, coraz szybciej się przetłuszcza ale za to naprawdę dobrze kryje. Za to matt kryje trochę gorzej ale twarz jest dłużej matowa. I co tu zrobić? Co gorzej wygląda - trochę widoczne niedoskonałości i matowa cera czy świecąca się twarz prawie cały i nie widoczne niedoskonałości? Czy zamówić obie wersje i stosować je równocześnie (a chyab tak można, prawda ?). Do tego zamierzam kupić pędzel Flat Top gdyż słyszałam że użyty po nim podkład lepiej kryje niż nałożony pędzlem kabuki i może jeszcze korektor : ). Mam nadzieję że mi pomożecie bo jestem zupełnie 'lewa' w tym temacie .
śliczny avatarek.
przede wszytskim przeczytaj dokładnie 1. post, poczujesz się mniej zielona w temacie.
Myślę, ze nie można tak sklasyfikować formuł, musisz testować testować i jeszcze raz testować, bo to że ktoś miał kie spostrzeżenia nie znaczy że i Ty będziesz miała, wszytsko jest kwestią indywidualną.
Poza tym, nie trzeba się bać lekkiego glow, młoda twarz na tym jedynie zyskuje Jeśli masz problem z błyszezniem zainteresuj się bibułkami.
Aha, i pamiętaj o codziennym praniu pędzla.
to tyle, reszta jest w 1. poście
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora