Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-10, 09:11   #761
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Jezusie, wyjechałam na 3 dni i do nadrobienia 20 stron...

Widzę, ze przewija się temat NK, a ja na szczęście nie dalam się szaleństwu i nie ma mnie tam! Przynajmniej mam spokój, bo nie muszę się spowiadać z wakacji, pracy, prezentów, dorobku itp itd. Nie lubię NK. Tak z zasady.

Pisałyście o tylu rzeczach, że naprawdę nie wiem o czym... Chyba też kupię sobie notes do zapisywania ważnych info z wątku.

Oczywiście wielkie gratulacje za forum! Pamiętam jak to były 2-3 wątki na wizażystce, łęzka się w oku kręci ile przez rok się zmieniło (tak tak, bo ja od roku w minerałam siedzę).

Wybaczcie dziewczyny, że nie dałam znaku co do spotkania w Płocku ale rodzinka po pierwsze mnei przytłoczyła, a po drugie uniemożliwiła korzystanie z neta - a specjalnie wzięłam lapka....


I muszę się wam zwierzyć, że planuję z psiapsiółką moją w ostatni weekend sierpnia jechać na Litwę! Kumpela dostałą trochę kasy od babci, nic konkretnego się nie kupi, kazałam więc jej odłożyć na prawko, pojedziemy się pobawić i jeszcze jej zostanie na przyjemności i potrzebności. I wiecie, jestem trochę przerażona, bo będę jedynym kierowcą, ale z drugiej strony, nie mamy aż tak daleko (jakieś 6-7 godzin jazdy). Fakt, że termin średni (powroty z wakacji), ale tylko wtedy obie mamy wolne. Ja się nie mam zamiaru łamać. Muszę parę rzeczy przygotować i zobaczycie, jeszcze wstawię fotki ze stolycy zaprzyjaźnionego kraju
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora