Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-20, 14:53   #1063
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

bunny
na wlosy umyte juz po masce nakladam odzywke bs (koniecznie inaczej bedzie siano) na wilgotne wlosy(pantene do lokow i fal) i ugniatam wlosy glowa w dol koszulka bawelniana! ugniatam ugniatam do bolu...glowe caly czas trzymam do dolu na jakis wysoki stolek czy cokolwiek rozkladam koszulke bawelniana i zawijam wlosy ktore ugniecione tam urwala skret suszac sie...w takim turbanie chodze przez pol dnia az oki beda tam suche nie uzywam suszarki ani dyfuzora
mozesz nalozyc pianke badz zel i wtedy znow wygniesc wlosy i znow zawinac taki turban na jakis czas i wtedy loki zapamietuja skreti sa utrwalone ja nie uzywam stylizatorow
nie czesze wlosow grzebieniami tylko wtedy jak mam odzywke to robie a tak na codzien nie czesze wlosow nie mam koltunow -> codziennie wlosy rozczesuje palcami od skory glowa w dol macham glowa i znowu rozczesuje czasami mocze woda i wtedy nakladam swoja odzywke bs pantene do fal i lokow i ugniatam...jesli siedze w domu nosze luznego warkocza badz skrecam koka na czubku
wydaje mi sie ze suszenie suszarka wysusza wlosy i rozwala loki dlatego ja nie susze
luknij sobie ten filmik jak ta babka to robi jak zawija wlosy metoda plunking to dobra metoda bo wlosy schnac zapamietuja skrethttp://jessicurl.com/Demo-Videos-p-6.html
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora