Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-20, 16:22   #1065
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Blond Princeska ciekawe rzeczy prawda?
Ale moja rada jest taka żebys spróbowała kupić podręczniki- można tanio na all, bo na zajęciach wszystkich przypadków nie przerobicie- za mało czasu i checi nauczycieli w takich szkołach Jak sie sama nie douczysz to dobrze nie będzie.
ja dziś w połowie zajęc wyszłam- wysiedziałam tylko blok pedagogiczny i lota bo na kolejnych zajęciach to wiem juz że sie nic nie nauczę to po co mam czas marnować.
A w ogóle u nas taka nędza w klasie, że ze 3 osoby przyszly sie faktycznie czegos nauczyć a reszta tak aby posiedzieć i mieć jakis papier to nauczyciele widząc ta niechęć wszechobecną też na nas laskę kładą i traktuja jak baranów z podstawówki- co mnie strasznie wkurza bo na pierwszym roku tak nie było. Dlatego aby skończyć tą szkołę, w sumie już niedługo koniec semestru i ostatni i do widzenia.
Drugi raz bym do tej szkoły na pewno nie poszła- już bym wolała na staż do jakiejś fryzjerki z prawdziwego zdarzenia jako pomoc fryzjerska albo na porządny kurs a tak zabulę za szkołę ok. 3000 zl i nie wiem bardzo za co jak sama się uczę
U nas prawie wszyscy już po praktykach i polowa na lewo zalatwiła a reszta twierdzi ze za cieżko i oni nie będą fryzjerami
Podreczniki na pewno kupię u nas to polowa po zaswiadczenia do Zusu przyszla
zreszta na liście jest z 60 osób,a chodzi może z 20
caly czas inni nauczyciele i tak bezsensu prowadza te zajecia podyktuja tylko jakies bzdury i to na tyle,nic nie wytlumacza nawet... jakby nie mogli tego nam skserować,a resztę opowiedzieć ....
a babka z Higieny to wogole co 2 zajecia dyktuje praktycznie to samo,a piszemy tak kolo 10 stron
ogólnie żal.pl ja nawet nie muszę być fryzjerką,ale robię to dla siebie,bo żaden fryzjer mi nie odpowiada więc wole umieć to robić sama czy doradzić komuś
zresztą interesuje mnie to i z chęcia chodzę na te zajecia,ale jak slysze po raz setny to samo to
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora