Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-05, 16:48   #93
screamowsky
Raczkowanie
 
Avatar screamowsky
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 93
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
nawet jesli nie jestes to daj znac nowej stylistce ze jestes po troszku zolza a jak wiadomo takie kobiety sa bardziej wymagajace i Twoja stylistka wiecej musialaby wlozyc wysilku by Cie zadowolic

znam to z wlasnego doswiadczenia - z pracy z ludzmi. jesli ktos jest przychylny jak baranek latwiej bledy wybaczy. jesli zas spotkam 'zylete' to musze sie bardziej postarac.

radze tez przed wizyta poczytac o rodzajach rzes (np skretach j, b, c, d) i powiedziec np tekst "ostatnio mialam skret d, ale efekt mi sie nie podobal. co pani mi proponuje jako stylistka?"

wtedy babka zobaczy, ze sie znasz na rzeczy i tez sie bardziej postara
moze dziewczyny beda mialy inna rade



ps. a jesli nie daj boze babka sknoci sprawe ja bym nie placila. kazalabym sobie zdjac te rzesy i jeszcze raz aplikowac. mozesz ja troche postraszyc w zaleznosci do kogo idziesz (czy do salonu, czy na chate..).
Szcerze jak ktos nie potrafi zakladac rzes(tak jak jej poprzednia 'stylistka'),to nawet jak bedzie zołzą to to spieprzy. Wydaje mi sie ze albo ktos potrafi i robi dobrze wszystkim (jak to brzmi albo nie zna sie na rzeczy...
screamowsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując