Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-13, 15:22   #1490
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
coś Ty, gdybym napisała, że rezygnuję z bloga to by były same komentarze, żeby nie odchodzić itp. chciałam tego uniknąć po prostu

a i tak sporo dziewczyn tu na wizażu do mnie pisze, żebym wróciła, na maila to samo, nawet nie wiedziałam, że ten blog się taki popularny zrobił
No ja szczerze dopiero po zdjęciach włosach - wydało mi się znane a teraz po avku to jużw ogole. Ktoś tam jeszcze wcześniej w temacie napisał coś o blogu i w pamięci mi zaświtało, że to Ty :P.

Moim zdaniem każdy blog gdzie pojawiają się prywatne zdjęcie wcześniej czy później będzie 'popularny'. Ludzie po prostu uwielbiają takie rzeczy. A jak ktoś ma dodatkowo urode i klasę to jeszcze bardziej ludzie wracają i pamiętają.

Różne są powody -odejścia ale po prostu pewnego dnia zabrakło mi Blondyneczki bo nie ukrywam ja Cie bardzo pozytywnie odbierałam i pamiętam jak coś wspominałaś, że ktoś Cie próbuje 'obrażać' tekstami na blondynke to nie mogłam tego zrozumieć .. W Twoim przypadku odbieram to, że po prostu inna osoba Ci po zazdrościła.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora