Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-17, 18:06   #1176
Caramelli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Upper Silesia
Wiadomości: 464
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

DZIEWCZYNY!!! AAAAA!

Podniecam się, bo udało mi się dorwać szminkę z 50' GR-01 I'm Sailing!!! Niby nic, ale słuchajcie w jakich okolicznościach...

U mnie w mieście nie ma ani jednej natury-jest Douglas i pełno drogerii niesieciowych. I właśnie w jednej niesieciowej, na rynku, mieli małą szafę Essence (mieli małą, bo od dzisiaj mają dużą).
Jakiś tydzień temu tam poszłam i bardzo się zdziwiłam, bo oni nigdy nie mieli limitek, a tu w koszyczku wyprzedażowym (!!!) cienie, kredki, pędzelek dwustronny i lakiery z 50' GR.

Mi kopara opadła i pytam skąd mają ta limitkę-Pani patrzy na mnie i mówi, że to już popłuczyny bo oni pełny stand z 50' GR mieli... uwaga, uwaga... w lipcu.

Oczywiście zaraz zaczęłam miauczeć, że ta szminka, że boska, że kolor, że tania, i w ogóle, i ja ją chcę, a jak nie dostanę to przestanę oddychać i umrę, itp.
Babka podumała, pokiwała głową, wzięła mój numer telefonu.

I w piątek telefon: "Dzwonię z drogerii, wie Pani co, my sprowadziliśmy dla Pani tą szminkę z innego sklepu"...
Ja: 'COOOOOOO???"
Pani:"No tak, może ją Pani odebrać w poniedziałek".

Odebrałam, cena 8,99 zł, boska, kocham Essence, kocham Was i kocham te Panie cudne.
__________________
Mam twardą dupę i serce z kamienia.

KEEP GOING, DON'T STOP.


Caramelli jest offline Zgłoś do moderatora