Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-06, 22:21   #105
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Dziewczyny.
Nie wiem jakie jest Wasze zdanie, ale ja po swojej aplikacji rzęs, czwartej czy piątej już (zaczęłam w wakacje, w lipcu bodajże) nie zgadzam się ze słowami, że ,,PRZEDŁUŻANIE RZĘS NIE NISZCZY NASZYCH NATURALNYCH".

Ja, moja koleżanka jedna, i moja koleżanka druga i trzecia i piąta - miałyśmy robione u różnych stylistek, i każdej z nas rzęsy naturalne są bardzo ubogie.
Np ja miałam bardzo gęste zanim przedłużyłam.. Zrobiłam przerwę 5 tygodni - i nie odrosły mi tak jak zawsze. Mam takie rzadkie.. A smarowałam olejkiem rycynowym.

Moja koleżanka która miała takie same gęste rzęsy jak ja przed założeniem - już 3 miesiąc nie nosi rzęs i mówi że jeszcze nie są w tym stanie co przed zakładaniem, a ona miała trzy razy zakładane rzęsy..


Teraz już donoszę i zdejmę te sztuszne. Boję się że moje naturalne rzęsy nie będą już takie jak kiedyś .. bedą?
I jeszcze: czy Was też te rzęsy jak odrastają to Was kłują i swędzą? (mam 0,20, C)
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując