Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o farbowaniu henną - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 22:49   #4404
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - część II

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
uczulenie nie musi wystąpic od razu, może i po 20 farbowaniu sie ujawnić jednak musi być substancja uczulająca, test test i jeszcze raz test przed każdym farbowaniem.
Cytat:
Napisane przez koletynka Pokaż wiadomość
W temacie uczulania..

Farbowalam wlosy 3 albo 4 razy henna z amla &j i wszystko bylo ok. W zeszlym tygodniu przeszlam na orzechowy braz Khadi. Juz przy splukiwaniu henny z glowy zauwazylam, ze wypadlo mi wiecej wlosow. Zaczely wypadac tez przy czesaniu. Nie w ilosciach zastraszajacych, ale wczesniej lecialy mi 3-4 wlosy, a teraz zbieram na szczotce klebek. W pielegnacji nic sie nie zmienilo. Drozdze pije jak pilam, wiec zakladam ze to wina henny.

Miejsca, na ktore henna trafila przypakiem podczas nakladania farby (rece, przedramiona) po zmyciu byly zaczerwienione, wiec mysle ze mozliwa jest jakas reakcja alergiczna. Ja zaliczam sie do osob "niealergicznych", nie jestem kosmetycznym wrazliwcem, nic mnie nie uczula ani nie "zapycha". Tym bardziej jest dla mnie taka reakcja zaskakujaca.
Cytat:
Napisane przez kropaa Pokaż wiadomość
Nie nic nie dodawałam bo wiem że moja głowa i wlosy to "francuski piesek" .
Przez pierwsze 2 miesiące stosowałam Khadi z A&J, następne 2 zwykłą Khadi Red, a teraz to już 2gie opakowanie Black(z ciepłym odcieniem).

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Tak, następnym razem zrobie test.
zawsze mi się wydawało że jak coś ma uczulić to wyjdzie od razu... dobrze że mnie uświadomiłyście następnym razem chyba też muszę być bardziej ostrożna bo ja się Wam przyznam poszłam na żywioł i przed henną nie zrobiłam testu (tylko nie bijcie )
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora