Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-28, 21:26   #1180
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Cooo?inglot w twierdzy? od kiedy?w którym miejscu?

zdycham
Angina męczy? Podobno lody pomagają. Kiedys Młodej lekarz zalecił.
A z aptecznych- orofar- ta sama lekarka poleciła.

Mam problem z celowaniem w klawisze. na reset mózgu polecam wizytę w Centrum Nauki Kopernik.

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Śniegowa - co miałam to wrzuciłam, nie chciałam jeszcze zmniejszać, bo ja to zawsze pozmniejszam, pozmniejszam a potem stwierdzam że jednak za bardzo... A pisaniem się nie przejmuj, przecież normalnie nie robisz błędów, raz kiedyś Ci się zdarzyło.
Dzis to normalnie piszę z prędkością zółwia w narkozie i zastanawiam się nad sensem i znaczeniem każdego słowa.
Jak będziecie w Wawie, to polecam Kopernika (zamęczajcie animatorów -oni to lubią).

Kochane(ni) mam zawisy systemu ze zmęczenia i ide "patuśki" znaczy do lóżka i spać. To był meeeega dzionek


AAAAA Orchi- Rozmawiałam z fryzjerem o "przesuszu" sam był zaskoczony, jak wiele kobiet się na to teraz skarży. Mówił, że zima to naturalne, ale teraz... nie spotkał się z takim czymś do tej pory. czyli- cos jest z "aurą" nie tak.

Mój brat ( włosy do dolnych żeber) jest zachwycony olejowaniem. Skubany, zawsze miał mocniejsze od moich, a teraz.... Właśnie zaczyna testy Jantara- kupiłam dla siebie i dla niego.

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-04-28 o 21:33
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora