Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-04, 17:51   #1203
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
A to już zależy od kapsułkowca

Do mojego mogę sobie kupić puste kapsułki, napełnić je swoją kawą i wrzucic do maszyny. Tylko że to jest jeszcze bardziej niewygodne niż napełnianie kolby w ciśnieniowcu, więc rzadko to robię
No ale taka opcja istnieje, a nie każdy o niej wie
Co to za puste kapsułki?

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Źle się wyraziłam. Chodziło mi to który ekspres kapsułkowy w ogóle wybrać. kapsułki to sobie mama sama przetestuje różne, a potem wybierze te , dla niej, najlepsze.
Czy te kapsułki różnych firm wszystkie do wszystkich ekspresów pasują?
niestety nie, dlatego warto wziąć to pod uwagę przed kupnem ekspresu, porównać wybór, rodzaje i cenę. Do ekspresu konkretnego producenta pasują tylko kapsułki jednego producenta

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Aha, i tak, nie wszystkie kapsułki pasują do każdego ekspresu.

Dlatego warto sprawdzić ile rodzajów i jakie typy kawy pasują do danego ekspresu, żeby się potem nie zdziwić Bo przykładowo Tchibo ma chyba tylko 3 albo 4 rodzaje kawy? A to już może komuś nie wystarczyć.

W tchibo w stałej ofercie mają zawsze chyba z 8 rodzajów, do tego zawsze jakaś limitowana. Ponoć wprowadzają na stałe 4 nowe smaki, więc ponad 10 będzie na stałe.
Ja mam taki ekspres tchibo, dostałam go kiedyś w prezencie, na razie nie narzekam

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Odnośnie kawy to ja wypijam z 10 kubków na rok więc doświadczenia w piciu kawy nie mam ale mam pytańsko
Dostaliśmy na ślub takie coś do kawy i nawet nie wiem czy kawa z tego jest dobra i jak się fachowo z tego przybytku korzysta.
To zaparzacz do kawy mielonej, bardzo prosty w obsłudze. Wyciągasz tą ruchomą pokrywkę i wsypujesz kawę mieloną, potem zakrywasz i powoli (!bo inaczej wylejesz) opuszczasz na dół i masz zaparzoną kawę mieloną ale fusy są oddzielone. Więc to robi zwykłą kawę z błotkiem, tyle że to błotko zostaje pod pokrywką
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora