Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-06, 20:30   #4176
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez _Dante_ Pokaż wiadomość
O! Tak a propos brwi - używałam do tej pory kredki, ale zauważyłam, że nawet delikatne muskanie twardą i tłustą końcówką niestety wyrywa włoski . Więc muszę się przerzucić na cień do brwi i jakoś je odżywić, bo nie prezentują się dobrze - nie są szczególnie gęste, są poczochrane i w dodatku niespecjalnie ciemne.
Na początku zignorowałam to co napisałaś... A potem mnie rano oświeciło! Że używanie kredki może rzeczywiście osłabić brwi. I że odkąd zrezygnowałam z cienia na rzecz kredki to mam słabsze, rzadsze brwi. Eh, kredka jest wygodniejsza w użyciu, ale chyba się muszę z powrotem przerzucić na cień.
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Moim zdaniem właśnie mało komu pasują takie kolory tak samo jak czysta platyna. Jak się nie ma odpowiednio wyrazistej urody, to twarz zaczyna wyglądać nijako, każdy gapi się tylko na włosy. Przeglądam sobie często wątki o koloryzacji, galerię i wiele z tych dziewczyn wygląda atrakcyjniej w swoich naturalnych, mysich kolorach
o nieee, ja się cieszyłam że to wielkie "bum" na rude włosy już minęło, a tu wraca znowu... Mało komu pasują rudości. Najgorsze jest to, że wiele pań które upodobały sobie ten kolor ma też w zwyczaju przyciemniać sobie cerę na różne sposoby. I najwięcej sztucznie rudych pań, które widuję, ma też do kompletu rudą twarz

Żałuję, ze nie potrafię się teraz zmusić do picia drożdży, szybciej mi po nich rosły włosy, a ja chcę żeby mi odrosły trochę żebym mogła je bezpieczniej rozjaśniać (w ogóle nie mogę się doczekać, aż już nie będę miała pozostałości po tych, które kiedyś miałam czarne dobrze że się obcięłam na krótko)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2013-02-06 o 20:31
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora