Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-03, 16:12   #1812
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
W końcu nasza logika Doskonale rozumiem
Ceny są różne, ale zazwyczaj za wysokie jak na kiepski gatunek (oczywiście mam na myśli sieciówki).
Dla mnie wiele znaczy materiał. Ostatnio widziałam śliczną bluzkę (już nie pamiętam gdzie), ale materiał...plastik w którym się zapocę. I czasem mam wrażenie, że oni te ciuchy robią "dla blogerek" coby fotkę strzelić i zdjąć... a ja bym chciała normalnie funkcjonować w takim t-shircie cały dzień. Dlatego jak mam dać więcej to dam, ale dopiero jak zobaczę świetny materiał. Na resztę szkoda mi nawet 20-30 zł.
Też zawsze czytam metki. Mam lekkiego bzika na tym punkcie. No, może troszkę większego niż lekkiego

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
dobra ,czuję się zawstydzona,bo kupiłam mnóstwo rzeczy w czasie trwania boxa więc to pewnie o mnie chodzi od jutra nic nie kupuję

Przeczytałam do jutra
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora