Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.7
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-31, 18:46   #1954
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mam te same wątpliwości co do tej szminki. Podoba mi się, ale bez testów na własnych ustach, w ciemno, brać nie będę. Zobaczymy, czy jeszcze do mojej wizyty w MACu się ostanie .

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------


To poszalałaś - teraz już torebka A4 będzie wypełniona po brzegi .

Ja czekam na wieści od Kamila, ale w razie czego to pół Camel Coat bym wzięła. A właśnie - jak on wychodzi na skórze, ciepły czy raczej zimny .

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------


Jak z tej paletki to tylko Moxie bym chciała, bo Violettę i CYY mam.
A Moxie ładna?


A, jeszcze mam prośbę, dałabyś radę wrzucić jakieś foty Feed the Senses?
Moxie świetna Głównie dla niej wziełam paletkę, ale pozostałe tez mi sie podobają

Fotki moze jutro dam rade zrobic jezeli bede w domu kiedy bedzie dzienne światło, bo teraz to nic nie zobaczysz, bo kolor wyjdzie mega przekłamany

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Głowię się od kilku dni nad Feed the Senses - warto, nie warto? Na zdjęciach które widziałam efekt był mocno zróżnicowany. Nie jestem pewna czy nada się dla mocniej napigmentowanych ust. Ale i tak kusi...
Moim zdaniem ja mam raczej blade usta, wiec nie odpowiem Ci
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora